Aktuálne Dobré rady 

Chcete prežiť leto v pohode?

Čo robiť, ak nás počas dovolenky postihne úraz?

Ak dôjde k úrazu, na prvom mieste je správne ošetrenie podľa jeho povahy a zásad prvej pomoci. Pokiaľ úraz vyžaduje lekárske ošetrenie, je potrebné neodkladať ho! Máme pre vás aj tip navyše, ktorý už pomohol mnohým ľuďom. K urýchleniu procesu hojenia je vhodné použiť liek Wobenzym. Enzýmy, ktoré obsahuje, urýchľujú vstrebávanie opuchov a krvných podliatin a skracujú dobu hojenia úrazu až o polovicu doby, ktorá by bola inak potrebná. Preto sa Wobenzym hodí k liečbe opuchov, krvných podliatin a výronov, pomliaždenín, ale i vykĺbení a zlomenín. Pri zranení pritom platí zásada, že čím skôr po úraze sa začne s podávaním Wobenzymu, tým účinnejšie je jeho pôsobenie.

Infekcia a nachladenie

Počas dovolenky môže byť obranyschopnosť nášho organizmu oslabená nielen náročným cestovaním a fyzickou námahou, ale aj zmenou prostredia, vrátane nepriaznivého pôsobenia klimatizácie v automobilu, hotelovej izbe a na iných miestach.  Wobenzym pomáha posilňovať prirodzené mechanizmy, ktorými telo bojuje s infekciami a samo sa bráni zápalom. Významne skracuje dobu liečenia zápalových ochorení. Tento liek sa hodí aj pre deti, ktoré najčastejšie trpia opakovanými zápalmi dýchacích ciest.

Aké balenie Wobenzymu si vziať na dovolenku?

Na dovolenku je výhodné pribaliť si nové, praktické balenie Wobenzymu s 300 tabletami, ktoré sa práve v týchto týždňoch dostáva na slovenský trh. Toto balenie je malé, skladné a ideálne na cesty a na šport, bez akýchkoľvek problémov ho možno pribaliť aj do príručnej batožiny alebo vziať so sebou do vrecka. Pokiaľ počas dovolenky príslušné balenie nespotrebujete, pridajte ho po návrate domov do svojej domácej lekárničky. Wobenzym pomáha pri liečbe najrôznejších zápalových ochorení, urýchľuje hojenie po úrazoch a operáciách a podporuje oslabenú imunitu, takže skôr či neskôr určite príde vhod.

Wobenzym je tradičný liek z prírodných zdrojov na vnútorné použitie. Starostlivo čítajte pribalovú informáciu. Liečbu detí konzultujte s lekárom.

Foto Pixabay.com

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články