Najčítanejšie Zaujímavosti 

Boli sme mladé a krásne -volejbalové dorastenky z Partizánskeho

Prvá zľava: kapitánka a smečiarka Libuša Pavlisová, Mňa poznáte, robila som televíznu moderátorku, potom som bola majiteľkou mesačníka RODINA a teraz pre vás robím Superbabky.

Štvrtá zľava : smečiarka Mária Haladová, učiteľka, veľmi obľúbená, milá. Jej žiaci ju ani nechceli pustiť na dôchodok, ale viete ako je to v tomto povolaní. Únava sa dostaví. Dnes je na dôchodku a užíva si výlety za dcérou, prechádzky a návštevy športových podujatí s manželom.

Posledná zľava: nahrávačka Božena Majerská motala hlavy mnohým chlapcom. Dnes je vynikajúca zubná lekárka a svojej praxe sa ešte úplne nevzdala, ale čoraz viac času venuje vnúčatám, záhrade a samozrejme sebe.

Prežili sme krásnu mladosť na volejbalovom ihrisku v Partizánskom bez mobilov, počítačov. Cestovali sme každú sobotu na zápasy po celom Slovensku v nepohodlnom autobuse, ktorý sme volali „kačica.“ Neviete si predstaviť, aká to bola sranda. Nádherný život. Tajne sme fajčili, aj alkohol sme okoštovali, ale všetko s mierou a strachom, aby sa to tréner a následne rodičia nedozvedeli. Popritom sme sa všetky výborne učili, prijali nás na vysoké školy. Všetky sme už na dôchodku, ale stále aktívne. Staroba sa nekoná, lebo my sme nová generácia 60 plus a naše kalendáre sú plné!

Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články