Aktuálne Dobré rady 

Ako na horúčavy?

Posledné roky sa počas letných mesiacov u nás udomácnili takmer tropické horúčavy, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani južné krajiny. Najjednoduchším aj finančne najmenej náročným pomocníkom proti nim sú ventilátory.

 

Stropný ventilátor je skvelou alternatívou ku klimatizácii. Jeho obstarávacia aj prevádzková cena je neporovnateľne nižšia ako je to pri klimatizácii a využijete ho dokonca počas celého roka. Nielen v lete, ale aj v zime, keď vďaka reverznému ťahu motora a designu lopatiek stropný ventilátor dokáže prehriať spodnú časť miestnosti. Teplý vzduch hromadiaci sa pri strope stláča dolu a dokáže tak premiešať tvoriace sa teplotné vrstvy. Ušetríte tak aj na kúrení. Krásne a dizajnové stropné ventilátory ponúka ako novinky spoločnosť EGLO.

 

Vyberte si napríklad stropný ventilátor so svietidlom SUSALE, ktorý sa hodí do kancelárie, pracovne, obývačky, spálne, kuchyne aj jedálne ako vítané osvieženie vzduchu a zdroj svetla. Priemer ventilátora je 132 cm, ovláda sa pomocou tiahla priamo na tele ventilátora, voliť je možné medzi 3 rýchlosťami. Žiarovku do svietidla vyberajte s päticou E14 a maximálnym výkonom 60W. Viac na www.eglo.sk.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články