Navigácia
Móda Najčítanejšie 

Zima v teplučkom kožúšku

Každá nová sezóna má svoje vlastné pravidlá. Krásne a elegantné kožušinové kabáty nesmú nikdy chýbať, aj keď aj ony podliehajú módnym trendom. Tento rok módni tvorcovia predstavili veľmi zaujímavé nápady a štýly. Kolekcia dámskych kožuchov na sezónu 2017-2018 v sebe zahrňuje všetko –  nové variácie,  klasiku, ale aj veľmi odvážne experimenty s tvarmi a textúrou srsti.

Aké  kožušinové kabáty sú na jeseň a zime 2017-2018 módne? Vždy je najdôležitejší individuálny prístup k výberu vášho modelu.

Trendy sú rôznorodé a niekedy protichodné, ale existuje základné pravidlo, ktoré si dizajnéri osvojili – táto zima musí byť nevyhnutne štýlová ….

Najmódnejšie kožušiny v tejto sezóne nemusia byť najdrahšie.  Krásny elegantný kabát je neoddeliteľnou súčasťou vášho vzhľadu a  či chceme, či nie, podlieha globálnym módnym trendom.

V tohoročná módna sezóna dáva prednosť skôr kožušinovým kabátom, ako klasickým kožuchom. Rovný strih, optimálna dĺžka (trochu za kolená), krásne objemné boky a menej dekorácie. Tento pomerne striktný prístup k štýlu vám umožní podčiarknuť krásu a hodnotu kožušiny.

Zdroj IKONA STYLYA

Vaše komentáre

Podobné články