Aktuálne Zdravie 

Wobenzym 800 tabletiek – darček, ktorý poteší

Veľké balenie Wobenzymu 800 tabletiek patrí už veľa rokov k najpredávanejším vianočným darčekom v lekárňach. Veľa ľudí za vyše 25 rokov, odkedy je Wobenzym na našom trhu sa presvedčilo, že naozaj pomáha. A pretože cena tohto lieku patrí v lekárňach skôr k tým vyšším, prišli sami na to, že by mohli darovať niekomu – napríklad rodičom – hodnotný darček, ktorý im navyše môže pomôcť pri riešení ich zdravotných problémov. Skrátka darček poteší, aj pomáha.

Päť dôvodov, prečo rodičom a blízkym darovať liek Wobenzym

Pomáha pri zápaloch kĺbov

Enzýmy v lieku Wobenzym znižujú zápalové prejavy  a urýchľujú ústup opuchov. To vedie k zmierneniu bolesti a k zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

Urýchľuje hojenie rán

Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobovaniu postihnutého miesta živinami a k odstraňovaniu nežiadúcich látok z rany a jej okolia. To môže naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo sa nehojacích rán.

Posilňuje oslabenú imunitu

Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch a taktiež aj v starobe, keď je už imunitný systém do určitej miery opotrebovaný. Wobenyzm posilňuje oslabenú imunitu a zabraňuje častému opakovaniu sa chorôb.

Skracuje dĺžku liečby po úrazoch a operáciách

Wobenzym urýchľuje hojenie a obmedzuje výskyt poúrazových a pooperačných komplikácií, napr. hnisanie rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatín a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok sa dá dosiahnuť, ak sa Wobenzym začne užívať čo najskôr po úraze alebo po operácií, samozrejme po predchádzajúcej konzultácií s lekárom.

Zabraňuje opakovaniu vaginálnych mykóz a gynekologických zápalov

K liečbe gynekologických mykóz sú určené antimykotické prípravky. Mnohým ženám sa však mykózy aj po tejto liečbe neustále vracajú. Podporná liečba Wobenzymom obmedzuje opakovanie tohto ochorenia. Enzýmy, ktoré tento liek obsahuje, zlepšujú aj účinok antibiotickej liečby gynekologických i ďalších zápalov.

A dôvod navyše:

Každý, kto si v období 1. novembra 2018 až 15. januára 2019 kúpi v lekárni veľké balenie Wobenzymu 800 tabletiek, dostane k nemu poukaz na darčekový set prírodnej kozmetiky Weleda v hodnote 20 Eur podľa vlastného výberu.

Viac na www.wobenzym.sk

Wobenzym je tradičný liek z prírodných zdrojov na vnútorné použitie. Poctivo si prečítajte príbalovú informáciu.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články