Krása Najčítanejšie 

Prečo francúzske ženy nastarnú?

Je veľa žien, ktoré si nepriznajú svoj vek. Mnohé narodeniny ani neoslavujú, nechcú si pripomenúť, že zase uplynul rok a oni sa blížia k starobe. Psychológovia hovoria, že to sú komplexy, obavy, neistota, ktoré vyplývajú z nízkeho sebavedomia. Sú však ženy, pre ktorých je ich vek taký samozrejmý, ako farba ich očí, alebo ich výška. Sú to francúzske ženy!

Fenomén francúzskej ženy my, príslušníci iných kultúr ani nemôžeme pochopiť. Prečo sú francúzske zrelé ženy také štíhle? Prečo majú Parížanky taký dobrý vkus? Prečo sú očarujúce aj so svojimi vráskami? Zdá sa, že čas nemá na francúzskymi ženami moc. Samozrejme, že to tak nie je! Ale tajomstvo ich pekného vzhľadu je jednoduché: dobré víno, zdravé sebavedomie a to im uberá roky.

Ženy v zrelom veku

Sú upravené a bezstarostné, majú rady seba i život. Francúzske ženy sú atraktívne v každom veku. Práca ich baví, nezaoberajú sa problémami a berú si od života všetko, čo ponúka. Vznešené starnutie francúzskych žien je výsledkom zvláštneho prístupu k životu. Umenie žiť a starnúť do krásy nemá nič spoločné s peniazmi, je to schopnosť naplniť život radosťou, ktorá v konečnom dôsledku predlžuje vek.

Francúzske ženy jednoducho nemajú vek. Ženy robia to, čo považujú za vhodné bez ohľadu na dátum narodenia.  Vyzerajú tak, ako sa im páči, nevyhľadávajú plastických chirurgov. Rozvedú sa, menia milencov, majú rôzne koníčky. Vôbec sa neboja začať od začiatku, či už v podnikaní, ale v zmene kariéry a vôbec neriešia, či sa to okoliu páči, alebo nie. Je to ich osobná voľba!

Možno povedať, že s vekom skoro všetky francúzske ženy nachádzajú svoj vlastný štýl. Dámy nosia vysoké podpätky, krátke sukne, majú krásne, pestované ruky, nalakované nechty, účes od kaderníka. Mnohé však zostávajú verné športovej obuvi a teniskám., tmavým nohaviciam a vyťahaným svetrom.

Väčšina francúzskych žien nie je fanúšikom estetickej medicíny a chráni si svoju prirodzenú krásu. Neinvestujú do botoxu, alebo iných drahých kozmetických postupov. Francúzske ženy to nepotrebujú. Mnohé sa viac začnú venovať športu a osobnému rozvoju. Práve v zrelom veku, keď sú už deti samostatné, nastáva čas začať sa starať o seba. Mnohé práve v tomto období odchádzajú od svojich mužov k svojim milencom. Francúzska žena sa skrátka v každom veku cíti ako atraktívna žena.

Zdroj takprosto.cc

DepositPhotos

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články