Aktuálne Zaujímavosti 

Otehotnela, keď mala 61 rokov

Nie každému je dopriate mať vlastné deti. Niektoré páry snívajú o deťoch, ale z rôznych dôvodov ich nemajú. Tak to bolo aj v rodine Sarah a Bill Commel. Mali sa veľmi radi, podstúpili dlhodobú liečbu. Sarah konečne otehotnela, čakala dvojičky, ale narodili sa predčasne a zomreli. Ani druhé tehotenstvo nebolo úspešné. Sarah potratila. Mladí manželia už boli zúfalí, keď dostali ponuku od Christini Casey, matky Sarah. Veľmi sa trápila, že jej dcéra nemôže mať deti. A tak prišla s myšlienkou, že ona dieťa pre svoju dcéru vynosí. Samozrejme, že Sarah a Bill boli takouto ponukou šokovaní.

Aj lekári pochybovali o úspechu, lebo náhradná matka mala v tom čase už 60 rokov. Hovorili,že v tom veku je takmer nemožné porodiť normálne dieťa. Ale Christina to urobila.Zvládla implantáciu dcérinho oplodneného vajíčka. Embrio sa ujalo už pri prvom pokuse.

Christinin manžel tiež veľmi podporoval svoju tehotnú ženu. Celé tehotenstvo prebehlo v poriadku a dieťa sa narodilo cisárskym rezom. Narodil sa zdravý chlapček, ktorý priniesol šťastie celej rodine.

Zdroj vstolovke.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články