Krása Najčítanejšie 

Modelkami sa stali po päťdesiatke

Nielen mladé dievčiny  s dokonalými parametrami sa môžu stať úspešnými modelkami. Zabudnite na 90-60-90 a pozrite sa na tieto krásne ženy. Kariéru modelky začali po 50 – tke! V živote ani len nepomysleli na móla a zrazu to prišlo, keď už pomaly začínali myslieť na dôchodok.

Jacqueline Murdoch (88 rokov)

Síce od detstva snívala stať sa modelkou, ale ponuka prišla až keď mala 82 rokov. Pri náhodnom fotografovaní na ulici si ju všimli agenti, ktorí práve hľadali modelku v rokoch. Jacgueline Murdoch sa v zelených šatách objavila vo všetkých módnych časopisoch.

Nicola Griffi (58 rokov)

Pred niekoľkými rokmi poslala svoje fotografie do istej modelingovej agentúry. Uviedla tam svoj vek a napísala, že deti sú už dospelé  a ona by rada začala niečo nové, doteraz nepoznané. O niekoľko dní podpisovala zmluvy so známymi značkami. Ako sama povedala: “Nová kariéra je novou kapitolou môjho života. Svojim príkladom chcem ukázať nielen to, že modelkou sa žena môže stať v každom veku, ale hlavne, dôležitý je pozitívny postoj k životu.”

Cindy Joseph (62 rokov)

Vyše 20 rokov pracovala ako vizážistka a bola presvedčená, že modelkou sa môže stať len mladá, štíhla žena s perfektnou tvárou. To všetko sa zmenilo, keď ju v 49 rokoch uvidel agent firmy Dolce & Gabana. To naštartovalo jej kariéru a postupne pracovala pre všetky známe svetové značky. Cindy je presvedčená, že veku sa netreba obávať a bojovať proti nemu. Svet by mal vidieť, že som šťastná a mám krásny život aj keď mám už šedivé vlasy.

Jasmina Rosi (63 rokov)

Na pódium vyšla keď dovŕšila 57 rokov. Je už babičkou a stala sa slávnou tvárou značky Marks & Spencer. Jasmina je presvedčená, že teraz je oveľa krajšia ako keď bola mladá, 20 ročná deva.

Jackie O´Shaughnessy (66 rokov)

Vôbec neuvažovala o kariére modelky, ale osud rozhodol inak. Mala 60 rokov, keď ju oslovili známe módne značky, aby sa stala ich tvárou. Dokonca pózovala aj polonahá a povedala,. že sexualita nemá dátum vypršania platnosti.

Spracované podľa Ikona Sylya

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články