Móda Najčítanejšie 

Máte vo svojom šatníku ešte sukňu?

Stará, či mladá. Ak to nie je nevyhnutnosť v zamestnaní, ženy prestali nosiť sukne. Všimnite si vo svojom okolí. Do práce, na voľný čas, na nákup, či na slávnostnú príležitosť. Všade ženy v nohaviciach. Škoda, sukne boli  oveľa ženskejšie, ale dnešný životný štýl preferuje praktické a pohodlné oblečenie a nohavice určite sú takým oblečením. Aby sme v nich dobre vyzerali, musia výborne sedieť.

Džínsy aj nohavice
Z nohavicových modelov by vám nemali chýbať jedny naozaj dobre padnúce džínsy. Netreba ich nakupovať na hordy, radšej zainvestujte a kúpte kvalitný kúsok na vašu postavu. Džínsy sedia k rôznym štýlom a využijete ich niekoľkokrát do týždňa. Hneď vedľa nich by mali mať miesto aspoň jedny slušnejšie nohavice. Na oslavy, stretnutia, svadby alebo iné spoločenské príležitosti sa vám zídu zakaždým, preto voľte neutrálnu farbu, ktorú môžete doladiť rôznymi vrchmi.

Ženy v rokoch by rozhodne mali mať v šatníku biele blúzky, topy, či tričká. Biela farba omladzuje a je vždy elegantná. Krásne ju ozvláštnia šperky, malé, veľké, nenápadné, ale aj naopak, extravagantné, pútajúce pozornosť.

Foto Pinterest.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články