Aktuálne Pre zábavu 

Každá sme iná, ale niečo máme spoločné

O pár dní tu máme sviatok žien. Každá z nás už odmalička mala svoje túžby.

U niektorej to bolo chodenie v topánkach s opätkami, iná tajne skúšala mamin rúž, oblečenie, natáčky, kuchárske umenie, alebo hru na rodičov.

 

Určite  je viac toho, pri čom sme boli tvorivé a šťastné, keď nám niečo z našich tajných prianí vyšlo. Opantal nás príjemný pocit,  radosť a naplnilo šťastie. Avšak, len do chvíle, kedy mama neobjavila, že má poškodené topánky alebo kým nenašla na našich topánkach prilepený kameň s krásnym čiernym asfaltovým zdobením.

 

Šaty sme väčšinou stihli včas vrátiť do skrine, ale nakoľko našich 110 cm nestačilo na to, zavesiť ich v skrini späť na ramienko, čakali sme na to známe, ups, (akože spadli).

Mamina kozmetika obsahovala málo kúskov, ale bol tam hlavne rúž. Ten tak lákal tú detskú ručičku. A hlavne našu túžbu,  mať ho na perách a voňať ako mama.

Keďže o pár dní si my ženy pripomenieme jeden z týchto sviatkov, kde ženy budú viackrát ospevované, zviditeľňované, pripravili sme aj my, v rámci nášho programu zopár prekvapení.

 

A hneď 2. 3. 2019 o 15 hod. jednu z Vás čaká milá premena make up inšpirácie, ďalšiu príjemné anti-aging ošetrenie a 3. darček.

Stačí,  ak do 28.2.2019 napíšte do komentára jednu činnosť z detstva, do ktorej ste sa  ako malé žienky pustili, lebo ste si na ňu trúfli.

Tri z Vás, ktoré vylosujeme, sa môžu tešiť z výhry.

Text a foto Jana Majdanová Durajová

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články